Hostinec u Klačkov

nerobí rozdiely.

Vidiecky hostinec, kde líšky dávajú dobrú noc.

Hostinec u Klačkov
Adresa miesta: Lubina 791
Instagram: @hostinec_u_klackov
Web: https://www.uklackov.sk
Obnovili sme starý hostinec s viac ako storočnou históriou. Dnes sa tu znovu stretávajú ľudia na pivku alebo dobrom jedle. Ak by ste chceli zostať dlhšie, objednajte si izbu na poschodí hostinca.
Jabĺčkový mušt zo Sadu u Harušťákov podávame v pohároch značky Druhý dych. Dáva šancu vypitým vínovým fľašiam, ktoré sa menia na poháre, vázy alebo svietidlá. Zisk z predaja prispieva na Sad u Harušťákov, pestujeme tu staré odrody ovocných stromov.Aj toto miesto sa pridalo do výzvy Nerobíme rozdiely. Ďakujeme!Vytvárajme bezpečné priestory

Chceme Slovensko, v ktorom sa nemusíme obávať byť sami sebou. Kde sú si všetci rovní, kde máme rovnaké príležitosti. Kde orientácia, rodová identita či farba pleti nie je dôvodom k nenávisti. Chceme, aby sa nerobili rozdiely.

Nerobíme rozdiely vyjadruje akceptáciu, prijatie, rovnosť a spravodlivosť.

Zapojiť sa

Kontakt

info@duhovainiciativa.sk

034/321 13 55

O nás

Prevádzkujeme najväčšiu LGBT+ komunitnú aplikáciu, magazín a sociálne profily na Slovensku. Naša dlhodobé aktivity sú zamerané na zrovnoprávnenie LGBT+ ľudí. Naše aktivity majú mesačný dosah 500 000+ ľudí. Appka Dúhy vytvára bezpečné prostredie pre viac než 19 000 ľudí.