Ateliér Čaj

nerobí rozdiely.

E-shop s čajom a keramikou v Bratislave

Ateliér Čaj
Ateliér Čaj odhaľuje pútavý svet pestovania & degustovania kvalitného čaju a ručnej výroby čajovej keramiky. Priestor Ateliéru ponúka osobný odber a ochutnávky ručne zbieraných gruzínskych a japonských čajov. Súčasťou Ateliéru je pivničná keramická dielnička, v ktorej našu keramiku tvoríme. Ateliér tiež ponúka možnosť čajového posedenia v záhrade. Otváracia doba je vždy len po dohode e-mailom alebo na základe objednávky z e-shopu: www.ateliercaj.skAj toto miesto sa pridalo do výzvy Nerobíme rozdiely. Ďakujeme!Vytvárajme bezpečné priestory

Chceme Slovensko, v ktorom sa nemusíme obávať byť sami sebou. Kde sú si všetci rovní, kde máme rovnaké príležitosti. Kde orientácia, rodová identita či farba pleti nie je dôvodom k nenávisti. Chceme, aby sa nerobili rozdiely.

Nerobíme rozdiely vyjadruje akceptáciu, prijatie, rovnosť a spravodlivosť.

Zapojiť sa

Kontakt

info@duhovainiciativa.sk

034/321 13 55

O nás

Prevádzkujeme najväčšiu LGBT+ komunitnú aplikáciu, magazín a sociálne profily na Slovensku. Naša dlhodobé aktivity sú zamerané na zrovnoprávnenie LGBT+ ľudí. Naše aktivity majú mesačný dosah 500 000+ ľudí. Appka Dúhy vytvára bezpečné prostredie pre viac než 19 000 ľudí.